Хореографічний напрямок:

  Народний художній колектив 
дівочий танцювальний ансамбль Слов’яночка”

  Лауреат  та дипломант всеукраїнських та міжнародних конкурсів і фестивалів у Польщі, Франції, Македонії, Естонії, Італії, Чехії, Германії та Болгарії.  У репертуарі ансамблю народні, класичні та сучасні постановки. При ансамблі працює студія творчого розвитку дівчат. Навчання комплексне: основи хореографії, танець, основи рукоділля .

 Художній керівник та балетмейстер-постановник – заслужений артист України , Відмінник столичної освіти Андрій Шелудько;  

керівники ансамблю та студії: Відмінник столичної освіти, Відмінник освіти України Наталія Шелудько,    Катерина Семко, Яна Матковська , Людмила Кузик, Наталія Бут .

 Народний художній колектив 
ансамбль танцю “Росинка”
Лауреат та дипломант всеукраїнських та міжнародних конкурсів і фестивалів у Болгарії, Чехі, Грузії. У репертуарі ансамблю українські танці, сюжетні, танці народів світу, дитячий репертуар, сучасні хореографічні композиції.

Керівник: Наталія Максимова 

                                             Зразковий художній колектив

 ансамбль танцю  “Радосинь” 
Навчає хлопчиків та дівчаток народному танцю, елементам класичного та сучасного танцю. Лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів та фестивалів.

Керівник: Валентина Гаркавенко

                                             Зразковий художній колектив

ансамбль танцю “Маргаритка“
Навчання дівчаток та хлопчиків народного ,  елементам класичного та сучасного танців. Лауреат всеукраїнських і міжнародних конкурсів та фестивалів.
Керівник: Олена Ярощук