Концерт колективів ЦДЮТ – справжній дарунок глядачам

Новорічні свята цьогоріч не балували нас своїми  сніжними дарунками, але вихованці Центру дитячої та юнацької творчості Деснянського району міста Києва вирішили виправити цю ситуацію та зробити чудовий «Новорічний дарунок» у вигляді концерту, який відбувся у дні святкування Нового року по східному календарю.

Дарунок виявився таким великим, що не вмістився в один концерт. Їх було два, а бажаючих його подивитись так багато, що не можна було знайти зайвого квитка.

Яскраві виступи, феєричні костюми, позитивні емоції, які линули зі сцени, тепло підтримувались глядачами. Не залишив усіх байдужими ще один учасник концерту – «Чарівний екран», який умів спілкуватись із публікою.

Ще одна яскрава прем’єрна подія відбулася під час виступів вихованців ЦДЮТ – нагородження переможців «Кубку Центру». Кубок Центру – це відзнака найерудованіших, найдружніших, найкреативніших гуртківців, які  відповідали на ряд питань про дружбу, пропонували нестандартні варіанти рішень на поставлені питання, створювали«живу скульптуру» за темою дружби. Десять колективів змагались за право володіти Кубком. Четверо з них стали лідерами: танцювальний ансамбль «Візерунок», гурток ліплення «Дивоколо», спортивно-хореографічний ансамбль «Серпантин» та студія образотворчого мистецтва «Ма-Ко». «Дивоколо» та «Візерунок» набрали по 43 бали та поділили третє місце, Ансамбль «Серпантин» набрав 45 балів та посів друге місце. А перемогу в 52 бали та Кубок Центру виборола студія «Ма-Ко». Вітаємо володарів Кубку! Вітаємо учасників фантастичного концерту!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.