Острів скарбів

З  2012 року у  Центрі дитячої та юнацької творчості Деснянського району для дітей 5 – 10 років у червні місяці працює літній клуб дозвілля «Острів скарбів». Кожного року дитячий відпочинок присвячений певній темі.

Програма клубу передбачає:

  • роботу гуртків різних напрямків,
  • майстер-класи,
  • конкурси, вікторини,
  • ігрові та навчально-розвивальні програми.

Клуб працює з понеділка по п’ятницю у дві зміни: з 10.00-13.00  та 14.00-17.00  ( за бажанням).

Матеріали до літнього табору

                                                                                           

                                               Літопис “Дитинця”

  08.06.2021 –  Ураааа!! Ми відкрились!!!

Сьогодні стартували 2 зміни літнього клубу «Острів скарбів». Темою цього року став Київський дитинець. Протягом трьох тижнів дітлахів чекатимуть тематичні заняття «Співаночка», «Хороводниця», «Богатирські ігри», «Малярниця», «Чужо мовниця», «Забави», «Зоотерем» та «Паперове чудо».
На свято відкриття літнього клубу завітали легендарні київські герої – Берегині, Ілля Муромець та навіть Соловей-розбійник. Ох, і наробили ж ми всі разом шуму у нашому «Дитинці»!

09.09.2021    Вранці привітались з новими друзями та заходились  водили хороводи. Разом співали веселих пісень, спілкувалися з тваринами , малювали трьохголового змія Горинича. Аеліта надала кожній голові змія  окремі імена та стать. Ліва голова-хлопчик Чарлі, головна у них дівчинка Жанна, права голова-хлопчик Оллі. Було весело!!!

10.06.2021Ура! Новий день! Нові враження!  Ми вивчили нове слово: вежа та зліпили її. Молодша група зайнялась виліплюванням підкови. На вулиці злива, а в групах тепло, затишно та весело.

11.06.2021 – Пролетів перший тиждень нашого «Дитинця». Ліпили Горинича, танцювали веснянку, відгадували вікторину про Іллю Муромця, займалися спортом по-богатирські, співали, годували тварин, вчили англійську, а головне – почали дру-жи-ти!

До зустрічі у понеділок!

14.06.2021 – Як же добре, що вихідні закінчились. :На нас знову чекають цікаві розваги та забавлянки. А ви знаєте хто такий Котигорошко? А ми не лише дізналися, а й намалювали цього казкового персонажа. А разом із друзями це робити вдвічі веселіше!!!

15.06.21. Ми ще не розповідали, що в нашому «Дитинці» кожна група особлива.В першій зіміні верхнє місто з княжим теремом, мурами та фортецями заселяють Верхньогірці (старша група). Між київськими пагорбами в лісах мешкають хоробрі та сильні Межигірці (середня). А під старокиївською горою живуть талановиті майстри ремесел Подоляни. В другій зміні маємо степових мисливців Лівобережців (старша група), міцних та дужих Підгорян (середня) та підкорювачів річкової стихії – Дніпровців (молодші).Дітлахи вивчають славетну історію свого міста з легкістю та, що приємно для педагогів, з непідробним інтересом!

16.06.2021. Діти повинні жити у світі краси, гри, казки, музики, малюнка, фантазії, творчості» – наполягав колись педагог-новатор, дитячий письменник, українець В.О.Сухомлинський. А у нашому літньому клубі ми щодня слідуємо цій настанові!

17.06.2021. Ви сумуєте? А нам ніколи сумувати. Ми слухаємо цікаві історії про стародавній Київ та його мешканців, граємо в рухливі ігри, спостерігаємо за життям тварин, водимо хороводи та вчимо українські пісні….Тільки встигай!!! 

 

18.06.2021.  Сьогодні ми ходили на екскурсію до бібліотеки.  Це дім, де живуть книги.. Як цікаво там було.!! Та на цьому цікавинки не закінчились. Ми знову співали, малювали та розмальовували обличчя за допомогою аквагриму. 

До зустрічі у вівторок!!!