Про нас

 

                  Центр дитячої та юнацької творчості (ЦДЮТ) Деснянського району – заклад освіти комунальної форми власності . Заснований як Будинок  піонерів та школярів в системі освіти Ватутінського району м.Києва у 1988 році.
            У 1991 році  назву Будинок піонерів та школярів змінено на Центр дитячої та юнацької творчості (ЦДЮТ) У  1995 році відкрито  філію ЦДЮТ  по вул.Каштанова, 5-A.
           ЦДЮТ здійснює освітню діяльность за рівнем „Позашкільна освіта та виховання”. Працює згідно Законів України „Про освіту” та „Про позашкільну освіту”. Діє на підставі Статуту. Підпорядкований управлінню освіти  Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації.
            Розміщений у трьох  приміщеннях: по вул. Шолом-Алейхема 15-а,  Каштановій 5-а (філія), проспект Червоної Калини, 21-В (філія).
           Юридична адреса ЦДЮТ: 02156, м. Київ – 156, вул. Шолом-Алейхема 15-а,тел. 513-22-28, 513-72-95.
           У квітні 2008 р.  ЦДЮТ атестовано з відзнакою.         
          Центр дитячої та юнацької творчості Деснянського району здійснює навчання та виховання дітей  у позаурочний та позанавчальний час.
          Працює з 9 до 21 год. без вихідних. Всі зведені репетиції проводяться, як правило, у вихідні дні. Середня наповнюваність груп (гуртків) становить 10-15 вихованців. 
        Тривалість одного заняття для дітей віком від 4 до 6 років – 30 хв.; від 6 до 7 років – 35 хв.; старше 7 років – 45 хв.
         Набір дітей триває з 1 до 15 вересня, проводиться на позаконкурсній основі. Для зарахування до спортивних, хореографічних гуртків надається медична довідка про відсутність протипоказань для занять у гуртку.
        В гуртках ЦДЮТ щороку навчаються близько 3 000 дітей.
   Навчання здійснюється на безоплатній основі.
 
Творчі колективи ЦДЮТ носять почесні звання:
„Народний художній колектив”:
  „Зразковий художній колектив”:
  •  гурток     ліплення та етнодизайну «Дивоколо»
  •  арт-студія  «Мальовничий коктейль»
  • ансамбль танцю „Радосинь”
  • студія образотворчого мистецтва „Мальви”
  • ансамбль танцю „Маргаритка”