Про нас

Центр дитячої та юнацької творчості (ЦДЮТ) Деснянського району – заклад освіти комунальної форми власності . Заснований як Будинок  піонерів та школярів в системі освіти Ватутінського району м.Києва у 1988 році.

У 1991 році  назву Будинок піонерів та школярів змінено на Центр дитячої та юнацької творчості (ЦДЮТ) У  1995 році відкрито  філію ЦДЮТ  по вул.Каштанова, 5-A.

ЦДЮТ здійснює освітню діяльность за рівнем „Позашкільна освіта та виховання”. Працює згідно Законів України „Про освіту” та „Про позашкільну освіту”. Діє на підставі Статуту. Підпорядкований управлінню освіти  Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації.

Розміщений у двох приміщеннях: по вул. Шолом-Алейхема 15-а, та Каштановій 5-а (філія).

Юридична адреса ЦДЮТ: 02156, м. Київ – 156, вул. Шолом-Алейхема 15-а,тел. 513-22-28, 513-72-95.

У квітні 2008 р.  ЦДЮТ атестовано з відзнакою.

Педагогічні працівники ЦДЮТ (методисти, керівники гуртків, культорганізатори, акомпаніатори) переважно мають вищу педагогічну або фахову освіту, належний рівень професійної підготовки, або є народними умільцями, які забезпечують  високу результативність навчально-виховного процесу.

В закладі працює близько 100 педагогів і 30 технічних та допоміжних працівників.Серед педагогів носять звання:  майстер спорту – 2, Заслужений артист України – 1, відмінник освіти України – 6, Заслужений працівник культури України-1  мають кваліфікаційні  категорії: методист вищої категорії – 1, керівник гуртка-методист – 1.

Центр дитячої та юнацької творчості Деснянського району здійснює навчання та виховання дітей  у позаурочний та позанавчальний час.

Працює з 9 до 21 год. без вихідних. Всі зведені репетиції проводяться, як правило, у вихідні дні. Середня наповнюваність груп (гуртків) становить 10-15 вихованців. 

Тривалість одного заняття для дітей віком від 4 до 6 років – 30 хв.; від 6 до 7 років – 35 хв.; старше 7 років – 45 хв.

Набір дітей триває з 1 до 15 вересня, проводиться на позаконкурсній основі. Для зарахування до спортивних, хореографічних гуртків надається медична довідка про відсутність протипоказань для занять у гуртку.

В гуртках ЦДЮТ щороку навчаються близько 3 000 дітей.

   Навчання здійснюється на безоплатній основі.

Творчі колективи ЦДЮТ носять почесні звання:

„Народний художній колектив”:

·        дівочий танцювальний ансамбль „Слов’яночка”
·        спортивно-хореографічний ансамбль „Серпантин”
·        вокальна студія „Елегія”
·         танцювальний ансамбль „Росинка”
  „Зразковий художній колектив”:

·         інструментальний ансамбль „Гармонія”

·         ансамбль танцю „Радосинь”

·         студія образотворчого мистецтва „Мальви”

·         студія танцю “Каприз”

·          ансамбль танцю „Маргаритка”