Скарби на Хрещатику

Перше вересня 2013 року… Школи відчиняють двері для своїх учнів святом першого дзвоника….

А на Хрещатику цього дня  відбулося  справжнє свято творчості  – свої серця для усіх дітей відкрили позашкільні заклади Києва, презентуючи свою діяльність.

Центр дитячої та юнацької творчості Деснянського району для дітей та батьків відкрив свої найцінніші скарби, а саме напрямки роботи з дітьми в позаурочний час: екскурсії Києвом, народознавчу школу «Рідна земле моя», організацію змістовного дозвілля культорганізаторами у формі театралізованих ігор, спортивні вміння, хореографічну творчість, виставку робіт гуртків декоративно-прикладної творчості.

Дітлахів приваблювали цікаві майстер-класи, під час яких можна було власноруч виготовити ляльку-мотанку, навчитись техніці валяння, навичкам вишивки, бісероплетіння та витинання.

Найменші хлопчики та дівчатка вчили запальні таночки разом із справжньою Мальвіною, Пеппі та Корівкою. А записував до гуртків Центру творчості справжній пірат – відважний Джек  Горобець.

Найбільше оплесків від вдячних дітей та батьків отримав флеш-моб у виконанні безумовно найкращих та найталановитіших педагогів  ЦДЮТ Деснянського району. Лише таким енергійним  та креативним педагогам можна довірити свій найцінніший скарб –  своїх дітей.

Отож, раді будемо зустріти майбутніх гуртківців у нашому Центрі! На вас, дорогі наші, чекатиме ще багато незвіданого і цікавого, ну і безперечно нові скарби!