Спортивно-оздоровчий напрямок:

Гурток оздоровчої гімнастики „Фізкульт Ура

 В програмі гуртка заняття з використанням профілактора Євмінова, коригуючі вправи для підтримки правильної осанки, комплекси вправ з м’ячами, обручами, гантелями,

Керівник гуртка: Людмила Гудзенко

Гурток  Художньої гімнастики

 В процесі занять з художньою гімнастикою вивчаються комбінації вправ та танцювальні рухи з предметами і без предметів, вправи на розвиток гнучкості і координаційних здібностей (працює на базі ЗОСШ №270 та філії Каштанова,5а)

Керівник: Валерія Артюх

Гурток Український рукопаш Спас

Метою навчальної програми є: патріотичне виховання громадянина і патріота на культурних та оздоровчих традиціях вільних воїнів козаків  та українського народу, формування морально-етичних якостей, зміцнення здоров’я та всебічна фізична підготовка дітей та молоді засобами українського рукопашу «Спас» . (працює на базі ЗОСШ №283)

Керівник: Олекса Косенко

Гурток Козаки”

Гурток «Козаки» – це бойовий гопак з елементами боксу і акробатики. Бойов́ий гопaк – це українське  бойове мистецтво, відтворене на основі елементів традиційного козацького бою, що збереглися   в народних танцях (працює на базі ЗОСШ №270 та філії ЦДЮТ на Каштановій,5а)

Керівник: Андрій Баранов

Гурток Спортивно-бальна хореографія

Природна грація, пластика, фізична підготовка, почуття міри, увага до партнера у танці, доброзичливість та привітність – риси, які набуваються у процесі занять бальними танцями. Це передусім пов’язано з багатогранністю цього танцювального напряму, який поєднує у собі засоби спортивно-фізичного та художньо-естетичного розвитку особистості (працює на базі ЗОСШ №247)

Керівник: Олена Орьол 

Гурток Карате-до

Карате-до – корисний метод, за допомогою якого можна пізнати суть людського існування, цінність життя і здоров’я. Це мистецтво розвиває повагу до життя, до здоров’я, до самого себе, до свого суперника по боротьбі, до вчителя і до всіх людей. Пізнаючи майстерність карате-до, учні переносять всі закони карате у своє повсякденне життя. Це дозволяє визначити  карате-до в цілому як мистецтво повсякденного життя  (працює на базі ЗОСШ №313)

Керівник: Євгеній Бондарєв

Гурток „Кіокушинкай карате”

Стиль Кіокушинкай карате був створений в післявоєнні роки ХХ століття легендарним майстром Масутацу Оямою на противагу безлічі безконтактних шкіл і власне принципу «карате без контакту». Навчальна програма  Кіокушинкай карате  спрямована на розвитку фізичної сили, гнучкості, спритності, витривалості та швидкості дітей (працює на базі ЗОСШ №207)

Керівник:   Олександр Новіченков