Відділ декоративно-ужиткового мистецтва

Образотворчий профіль:

Зразковий художній колектив

 студія образотворчого мистецтва  «Мальви»

 Лауреат та дипломант  міських та Всеукраїнських виставок та конкурсів. Програма студії інтегрує знання гуртківців з образотворчого мистецтва (живопис, графіка, нетрадиційні техніки малювання), народознавства, декоративно-ужиткового мистецтва (декоративний розпис, писанкарство).

Керівник: Наталія Харитонова

Зразковий  художній колектив  

арт-студія  «Мальовничий коктейль»

Лауреат та дипломант  міських , Всеукраїнських, Міжнародних виставок, конкурсів та фестивалів. Вихованці вивчають історичні витоки образотворчого мистецтва, графіку, живопис, композицію, декоративно-ужиткове мистецтво (традиційні народні декоративні розписи –  петриківський, самчиківський, яворівський, слобожанський).

Керівник: Ольга Машевська

         Студія «АРТ ФОКС»

         Лауреат та дипломант  міських , Всеукраїнських, Міжнародних виставок, конкурсів та фестивалів. У програмі студії – вивчення основ образотворчої грамоти засобами виразності різних видів образотворчого (живопис, графіка) та декоративно-ужиткового мистецтва (декоративний розпис, витинанка, розпис по склу, тканині, ліплення із пластичних мас, фелтінг, декупаж тощо).

Керівники: Тетяна Вербовець та Юлія Рогоза

         Гурток образотворчого мистецтва «Акварель»

         Лауреат та дипломант  міських , Всеукраїнських, Міжнародних виставок, конкурсів та фестивалів. Навчальна програма передбачає вивчення основ образотворчого мистецтва: живопис, графіка, аплікація, конструювання.

Керівник: Юлія Стеценко 

Декоративно-ужитковий профіль:

         Зразковий художній колектив

гурток ліплення та етнодизайну «Дивоколо»

Лауреат та дипломант  міських та всеукраїнських конкурсів,  виставок та фестивалів. За програмою гуртка вихованці виготовляють вироби та сувеніри із солоного тіста, пластиліну, вивчають основи скульптури, створюють флористичні композиції із природного матеріалу, опановують елементи дизайну.

Керівник: Євгенія Чебуніна

            Гурток «Рукоділля»

Лауреат  районних, міських  конкурсів та виставок.

Навчає основам рукоділля, а саме: художній вишивці, гаптуванню атласними стрічками, в’язанню гачком, виготовленню народних та авторських ляльок.

Керівник: Лариса Давиденко

 Гурток «Чарівний клубочок»

Учасник конкурсів та виставок ЦДЮТ, району та міста. У програмі гуртка – вивчення основ рукоділля, оволодіння різними техніками рукоділля – вишивка, вишивка бісером, в’язання гачком.

Керівник: Віра Волківська

Гурток «Умілі руки»

(діє при творчій студії розвитку «Сонячна леліточка»)

           Учасник конкурсів та виставок ЦДЮТ. У гуртку вихованки знайомляться з історією української іграшки, відомими народними промислами, такими як вишивка, бісероплетіння,плетіння гачком, макраме.

Керівники: Людмила Кузик та Наталія Бут