Відділ спортивно-оздоровчої роботи

Спортивно-хореографічний напрямок:

 Народний художній колектив
спортивно-хореографічний ансамбль „Серпантин

Лауреат всеукраїнських та міжнародних фестивалів та конкурсів. Програма колективу поєднує в собі спортивну акробатику,  художню гімнастику та хореографію. (працює на базі ЗОСШ №276)

Керівники: Євгенія Загоруй, Ольга Медведєва

 Ансамбль сучасного танцю „Nev Day

У репертуарі сучасні стилі: хіп-хоп, R&B. Учасник телевізійних зйомок на каналах „Інтер”,”М-1”, лауреат всеукраїнських та міжнародних фестивалів та конкурсів.

Керівник: Олег Яловий

Танцювальний ансамбль  “Vізерунок“

Навчання дівчаток та хлопчиків естрадного , елементам народного та класичного  танців. Лауреат міських, всеукраїнських і міжнародних конкурсів та фестивалів.

Керівник: Вікторія Васильєва

Спортивно-оздоровчий напрямок:

Гурток оздоровчої гімнастики „Фізкульт Ура

 В програмі гуртка заняття з використанням профілактора Євмінова, коригуючі вправи для підтримки правильної осанки, комплекси вправ з м’ячами, обручами, гантелями.

Керівник гуртка: Людмила Гудзенко

Гурток Художньої гімнастики

 В процесі занять з художньою гімнастикою вивчаються комбінації вправ та танцювальні рухи з предметами і без предметів, вправи на розвиток гнучкості і координаційних здібностей (працює на базі ЗОСШ №270 та філії Каштанова,5а)

Керівник: Валерія Артюх

Гурток Козаки

Гурток «Козаки» – це бойовий гопак з елементами боксу і акробатики. Бойов́ий гопaк – це українське  бойове мистецтво, відтворене на основі елементів традиційного козацького бою, що збереглися   в народних танцях (працює на базі ЗОСШ №270 та філії ЦДЮТ на Каштановій,5а)

Керівник: Андрій Баранов

Гурток Карате-до

Карате-до – корисний метод, за допомогою якого можна пізнати суть людського існування, цінність життя і здоров’я. Це мистецтво розвиває повагу до життя, до здоров’я, до самого себе, до свого суперника по боротьбі, до вчителя і до всіх людей. Пізнаючи майстерність карате-до, учні переносять всі закони карате у своє повсякденне життя. Це дозволяє визначити  карате-до в цілому як мистецтво повсякденного життя.

 (працює на базі ЗОСШ №313)

Керівник: Євгеній Бондарєв